Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire raport analiza de risc la securitatea fizica si protectia persoanelor

Număr anunț
DA33777812
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
MAHU OCTAV-DORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 47534331)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat