Atribuită Cumpărare directă

Cititoare carduri

Număr anunț
DA33778579
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.040 RON
Valoare atribuită
11.040 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040 RON

din 11.040 RON estimat