Atribuită Cumpărare directă

Vitrina frigorifică + frigider

Număr anunț
DA33778914
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
MARELVI IMPEX SRL (CUI 7282405)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.540 RON
Valoare atribuită
5.540 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.540 RON

din 5.540 RON estimat