Atribuită Cumpărare directă

Articole de catering pentru 80 persoane, pentru acordarea serviciilor sociale ”Cantina sociala”

Număr anunț
DA33779572
Autoritate contractantă
COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
Furnizor / câștigător
HARGITA HOLDING IMPORT-EXPORT SRL (CUI 2881330)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,08 RON
Valoare atribuită
1.310,08 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,08 RON

din 1.310,08 RON estimat