Atribuită Cumpărare directă

documentatie de securitate la incendiu

Număr anunț
DA33779589
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA RUCAR (CUI 5050581)
Furnizor / câștigător
DESIGN CONSTRUCT & SECURITY S.R.L. (CUI 33064655)
Cod CPV
71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat