Atribuită Cumpărare directă

Tetavax 0.5ml/dz susp.inj*1ser.pre.monodz F(VACCIN TETANIC ADSORBIT)_6897_#RX

Număr anunț
DA33779596
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877,40 RON
Valoare atribuită
1.877,40 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.877,40 RON

din 1.877,40 RON estimat