Atribuită Cumpărare directă

hEPATHROMBIN 300UI/G GEL

Număr anunț
DA33779826
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,60 RON
Valoare atribuită
689,60 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,60 RON

din 689,60 RON estimat