Atribuită Cumpărare directă

BLEOMICINA ACCORD 15000UI PULB PT SOL INJ/PERF CT*1 FL*6 ML

Număr anunț
DA33779872
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,87 RON
Valoare atribuită
540,87 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,87 RON

din 540,87 RON estimat