Atribuită Cumpărare directă

Reparatii la Instlatia electrica de iluminat public in Comuna Costesti, Jud. Buzau

Număr anunț
DA33780041
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.003,03 RON
Valoare atribuită
5.003,03 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.003,03 RON

din 5.003,03 RON estimat