Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale lambriere ptr CIA Alexandru Carei, institutie din subordinea DGASPC Satu Mare

Număr anunț
DA33780140
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925,34 RON
Valoare atribuită
1.925,34 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925,34 RON

din 1.925,34 RON estimat