Atribuită Cumpărare directă

Cazare 06-21.08.2023 PN LIMES

Număr anunț
DA33780213
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.972,11 RON
Valoare atribuită
10.972,11 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.972,11 RON

din 10.972,11 RON estimat