Atribuită
Cumpărare directă
SCAUNE SALA PLASTIC 120 KG, ROSU, ALBASTRU, VERDE
- Număr anunț
- DA33780234
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.065 RON
- Valoare atribuită
- 4.065 RON
- Data publicării
- 04.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 07.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.