Atribuită Cumpărare directă

Corp biblioraft 500x440x2266

Număr anunț
DA33780353
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
SL VANS PROD SRL (CUI 25939741)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.134,45 RON
Valoare atribuită
10.134,45 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.134,45 RON

din 10.134,45 RON estimat