Atribuită
Cumpărare directă
Scaun ergonomic din material textil
- Număr anunț
- DA33780358
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
- Furnizor / câștigător
- SL VANS PROD SRL (CUI 25939741)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.142,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.142,87 RON
- Data publicării
- 04.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 07.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.