Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie SI Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA33780365
Autoritate contractantă
Seminarul Teologic Ortodox "Sf.Cuv.Dionisie Exiguul"Constanta (CUI 29259756)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889,46 RON
Valoare atribuită
889,46 RON
Data publicării
05.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

889,46 RON

din 889,46 RON estimat