Atribuită Cumpărare directă

MICROGYNON 0,03 MG/0,15 MG 1CT*21DRAJ// PLAN. FAM. BACAU AUGUST 2023

Număr anunț
DA33781257
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,95 RON
Valoare atribuită
109,95 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,95 RON

din 109,95 RON estimat