- Număr anunț
- DA33781337
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- ONLINEMARFA23 S.R.L. (CUI 47792942)
- Cod CPV
- 18812200-6 · Cizme de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.495 RON
- Valoare atribuită
- 24.495 RON
- Data publicării
- 07.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 08.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.