Atribuită Cumpărare directă

Servicii de traduceri autorizate

Număr anunț
DA33781404
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC TRANSLATION SRL (CUI 27481062)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.000 RON
Valoare atribuită
126.000 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.000 RON

din 126.000 RON estimat