Atribuită Cumpărare directă

Analiza de risc la securitate fizica

Număr anunț
DA33782254
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI 10843605)
Furnizor / câștigător
LEO TEHNOPROIECT S.R.L. (CUI 42024358)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.988 RON
Valoare atribuită
5.988 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.988 RON

din 5.988 RON estimat