Atribuită Cumpărare directă

materiale de promovare evenimente

Număr anunț
DA36003668
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
HAPPY CENTER SRL (CUI 22712514)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.030,90 RON
Data publicării
24.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.030,90 RON