Atribuită Cumpărare directă

HYDROCORTISONE SUCCINAT SODIC 100MG, NERVOCALMIN SOMN USOR CPS MOI

Număr anunț
DA36003426
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
252,40 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,40 RON