Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Piese de schimb, uleiuri pentru reparatii si intretinere utilaje
- Număr anunț
- DA33783000
- Autoritate contractantă
- S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
- Furnizor / câștigător
- GEO AUTO AGRO SRL (CUI 26697077)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.513,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.513,44 RON
- Data publicării
- 07.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 08.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.