Atribuită Cumpărare directă

VANCOMICINA ATB 500 MG PULB PT CONC PT SOL PERF CT*10 FL

Număr anunț
DA33783082
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.431,66 RON
Valoare atribuită
2.431,66 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.431,66 RON

din 2.431,66 RON estimat