Atribuită Cumpărare directă

Gheara departatoare pentru rama tip Charnley Standard (76 mm)

Număr anunț
DA33783820
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
BIO - TECHNIC ROMANIA SRL (CUI 9336781)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.100 RON
Valoare atribuită
7.100 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.100 RON

din 7.100 RON estimat