Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de salubrizare în municipiul Baia Mare
- Număr anunț
- CN1004286
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- DRUSAL S.A. (CUI 7233879)
- Cod CPV
- 90610000-6 · Servicii de curatare si maturare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.904.650 RON
- Valoare atribuită
- 8.880.501 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 18:09
- Anunț de atribuire
- CAN1008505
- Termen limită
- 25.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 181-410294
- Documentație de atribuire
- DF1023356
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe CS.zip.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Detaliere criteriu de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023356.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUSAL S.A. CUI RO 7233879
Valoare atribuită
8.880.501 RON
din 8.904.650 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 24.149 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.