Atribuită Cumpărare directă

Electrozi sudura SUPERTIT FIN invelis-rutilic (AWS E6013) 2.5x350mm 4.5kg SAF-RO DUCTIL

Număr anunț
DA33784178
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,97 RON
Valoare atribuită
323,97 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,97 RON

din 323,97 RON estimat