Atribuită
Cumpărare directă
CRP Calibrator 5 nivele, 5 x 1 ml
- Număr anunț
- DA33784672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508,78 RON
- Valoare atribuită
- 508,78 RON
- Data publicării
- 07.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 08.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.