Atribuită Cumpărare directă

Reparatii capitale si compartimentare, grup sanitar, parohia Cheia, comuna Gradina, jud. Constanta

Număr anunț
DA33785030
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
Furnizor / câștigător
TERMO MOB CONSTR SRL (CUI 22738670)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.197,51 RON
Valoare atribuită
51.197,51 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.197,51 RON

din 51.197,51 RON estimat