Atribuită Cumpărare directă

HEMOLINAC 3N

Număr anunț
DA33785610
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat