Număr anunț
DA33785654
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
AUTOKLASS CENTER SRL (CUI 15134434)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,12 RON
Valoare atribuită
335,12 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,12 RON

din 335,12 RON estimat