Atribuită Cumpărare directă

Emulsie bituminoasa cationica cu rupere rapida EBCR60

Număr anunț
DA33785775
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
Cod CPV
44113310-1 · Materiale rutiere bitumate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.382 RON
Valoare atribuită
8.382 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.382 RON

din 8.382 RON estimat