Atribuită Cumpărare directă

Set banca pupitru scolara simple si scaun reglabil o persoana 700x500x810 mm

Număr anunț
DA33786140
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Rece (CUI 17094441)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.424 RON
Valoare atribuită
11.424 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.424 RON

din 11.424 RON estimat