Atribuită Anunț de participare

Inchiriere autoturisme in vederea desfasurarii activitatilor in cadrul proiectului “AMIC - Actiuni Multiple si Integrate pentru Comunitate”, POCU/140/4/2/115048

Număr anunț
SCN1010615
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
SELENA TRIP CAR S.R.L. (CUI 27272163)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.000 RON
Valoare atribuită
105.000 RON
Data publicării
08.08.2018 12:32
Anunț de atribuire
SCNA1004663
Termen limită
24.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018128

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

105.000 RON

din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.