Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE DIN HARTIE

Număr anunț
DA33786630
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,64 RON
Valoare atribuită
811,64 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,64 RON

din 811,64 RON estimat