Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR / IMPRIMANTA A4, 80 gr 80gr 80g 80 g 80 grame 80grame
- Număr anunț
- DA33786679
- Autoritate contractantă
- Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,85 RON
- Valoare atribuită
- 245,85 RON
- Data publicării
- 07.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 08.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.