Atribuită Cumpărare directă

Salan. sunca, branza

Număr anunț
DA33786996
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15131230-6 · Salam (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.507 RON
Valoare atribuită
5.507 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.507 RON

din 5.507 RON estimat