Atribuită Cumpărare directă

centrala termica pe peleti cu buncar 25 kw

Număr anunț
DA33787106
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SOCIALE - UNITATEA TERITORIALA 310 (CUI 4149979)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI 1650664)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.067,23 RON
Valoare atribuită
10.067,23 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.067,23 RON

din 10.067,23 RON estimat