Atribuită Cumpărare directă

pachet articole de birou

Număr anunț
DA33787124
Autoritate contractantă
COMUNA FITIONESTI (CUI 4447193)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.548,31 RON
Valoare atribuită
2.548,31 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.548,31 RON

din 2.548,31 RON estimat