Atribuită Cumpărare directă

CONSULTANTA IN VEDEREA TRANZITIEI ISO 9001:2008 LA ISO 9001:2015

Număr anunț
DA33787232
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE GOVORA (CUI 2541827)
Furnizor / câștigător
SMART CASUAL SRL (CUI 26585600)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat