Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE PT CSS GULLIVER

Număr anunț
DA33787523
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,20 RON
Valoare atribuită
414,20 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,20 RON

din 414,20 RON estimat