Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reparatii curente

Număr anunț
DA33787638
Autoritate contractantă
S.C.TETKRON S.R.L (CUI 27272953)
Furnizor / câștigător
BUILDRHAUS S.R.L. (CUI 47055479)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.479,66 RON
Valoare atribuită
81.479,66 RON
Data publicării
07.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.479,66 RON

din 81.479,66 RON estimat