Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat

SCULE ASCHIETOARE

Număr anunț
SCN1010599
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.091,50 RON
Valoare atribuită
70.935,95 RON 13,6% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 09:57
Anunț de atribuire
SCNA1005789
Termen limită
22.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018818

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 70.935,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Burghie, tarozi, filiere - SE TURCENI, 2. Freze si cutite de st… UNIOR-TEPID S.R.L. 67.547,15 RON
4 Scule aschietoare - SE Isalnita UNIOR-TEPID S.R.L. 3.388,80 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635

Valoare atribuită

70.935,95 RON

din 82.091,50 RON estimat 13,6%

Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 11.155,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.