Atribuită Cumpărare directă

AIRBUFO 160/4.5MCG PULB DE INHAL UNIDOZA CT*60 DOZE

Număr anunț
DA33788826
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.036,88 RON
Valoare atribuită
2.036,88 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.036,88 RON

din 2.036,88 RON estimat