Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție de lucrări de „Extindere sistem de canalizare în Comuna Bogați, jud. Argeș”
- Număr anunț
- SCN1010595
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.111.908 RON
- Valoare atribuită
- 3.084.503,68 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2018 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1020357
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016905
Documente
Documentația de atribuire
- 00 Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
- 0 Studiu geo bogati canalizare.pdf.p7s
- 10 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 3.pdf.p7s
- 11 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 4.pdf.p7s
- 12 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 5.pdf.p7s
- 13 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 6.pdf.p7s
- 14 camin vizitare si detaliu racord.pdf.p7s
- 15 pozare conducta.pdf.p7s
- 16 subtraversare DJ.pdf.p7s
- 17 subtraversare parau refulare.pdf.p7s
- 18 detaliu SPAU.pdf.p7s
- 1 Plan amplasament -1.pdf.p7s
- 2 Plan amplasament -2.pdf.p7s
- 3. CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- 3 Plan situatie general-PSG-01.pdf.p7s
- 4. FORMULARE.doc.p7s
- 4 Plan situatie general-PSG-02.pdf.p7s
- 5. PROIECT CONTRACT.doc.p7s
- 5 PS+PL Spau1.pdf.p7s
- 6 PS+PL Spau2.pdf.p7s
- 7 PS+PL Spau3.pdf.p7s
- 8 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 1.pdf.p7s
- 9 PS+PL CONDUCTA CANALIZARE GRAVITATIONALA-PARTEA 2.pdf.p7s
- Bogati_12.01.2017.zip.p7s
- deviz (2).pdf.p7s
- FisaDate_DF1016905.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Asociați 1
ROAD CONSTRUCT SRL CUI RO 21664249
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
RO CONSTRUCT CENTER SRL CUI RO 5975340
Asociați 1
HORIZONT INSTAL CUI 37989735
Valoare atribuită
3.084.503,68 RON
din 3.111.908 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 27.404,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.