Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE AUTOMATURATORI STRADALE
- Număr anunț
- CN1004279
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.970.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.969.300 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 18:24
- Anunț de atribuire
- CAN1007588
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 181-409540
- Documentație de atribuire
- DF1023855
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini automaturatoare 6 m.c.-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini automaturatori 5 m.c.-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023855.pdf
- Model contract automaturatori 2018.docx
- modele formulare.doc
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.970.000 RON Adjudecat: 1.969.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTOMATURATOARE STRADALA 5 M.C. | 1.280.000 RON | — | |
| 2 | AUTOMATURATOARTE STRADALA 6 M.C. | 690.000 RON | B.T. BEST TOOLS COMPANY | 1.969.300 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
1.969.300 RON
din 1.970.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro