Atribuită Anunț de participare

Materiale consumabile pentru defibrilatoare automate Saver One, defibrilatoare semiautomate Beneheart D3 și ecografe

Număr anunț
CN1004278
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
SMART MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 19096597)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653.555,40 RON
Data publicării
21.09.2018 02:04
Anunț de atribuire
CAN1012121
Termen limită
25.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 182-411555
Documentație de atribuire
DF1022485

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 653.555,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Hârtie termosensibilă 50mm x 20mm, pentru Defibrilator semiauto… 3.975 RON
2 Electrozi adezivi dispozabili pentru adult (pachet a 5 seturi) 570.200,40 RON ARTISANA MEDICAL S.R.L.
3 Padele autoadezive de adult, compatibile cu Defibrilator automa… 13.680 RON Anulat
4 Hârtie termosensibilă alb-negru compatibilă cu videoprinterul S… 35.280 RON
5 Hârtie termosensibilă alb-negru compatibilă cu videoprinterul S… 11.520 RON
6 Hârtie termosensibilă alb-negru compatibilă cu videoprinterul M… 18.900 RON SMART MEDICAL SOLUTIONS S.R.L.

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ARTISANA MEDICAL SRL CUI RO 22742850
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.