Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE DE ORIGINE ANIMALA

Număr anunț
DA33790172
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
03140000-4 · Produse de origine animala si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366,08 RON
Valoare atribuită
1.366,08 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366,08 RON

din 1.366,08 RON estimat