Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Mitsubishi 21000btu/h cu montaj inclus ,3ml traseu frig si deplasare
- Număr anunț
- DA33791065
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara 01232 Oradea (CUI 4411254)
- Furnizor / câștigător
- CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.580 RON
- Valoare atribuită
- 12.580 RON
- Data publicării
- 08.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 09.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.