Atribuită Cumpărare directă

DISC TAIERE OTEL 350X4.0X20MM A 924 KLINGSPOR

Număr anunț
DA33791227
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI 7392416)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620,10 RON
Valoare atribuită
620,10 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,10 RON

din 620,10 RON estimat