Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk intern 8 TB, Seagate IronWolf Pro 3.5" SATA 3, 7200 rpm, 256MB, NAS ST8000NT001

Număr anunț
DA33791354
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968 RON
Valoare atribuită
1.968 RON
Data publicării
08.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968 RON

din 1.968 RON estimat